Peugeot oficjalnym przewoźnikiem meczu Davis Cup by BNP Paribas – Polska – Australia

Peugeot  oficjalnym przewoźnikiem meczu Davis Cup by BNP Paribas – Polska – Australia

Peugeot  oficjalnym przewoźnikiem meczu  Davis Cup by BNP Paribas - Polska – Australia

Peugeot Polska został oficjalnym przewoźnikiem meczu Davis Cup by BNP Paribas – Polska – Australia , który będzie miał miejsce w dniach 13-15 września 2013 r.  w Warszawie.

Peugeot Polska podjął się obsługi transportowej uczestników niezwykle ciekawego wydarzenia jakim będzie niewątpliwie mecz Davis Cup by BNP Paribas – Polska – Australia.  Flota samochodów Peugeot będzie obsługiwała wydarzenie w dniach 13-15 września 2013 r. w Warszawie.

Peugeot  oficjalnym przewoźnikiem meczu  Davis Cup by BNP Paribas - Polska – Australia

 

Tenis to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportu – uprawia go ponad 150 mln osób praktycznie w każdym miejscu na świecie. W roku 2013 w setne urodziny Pucharu Davisa, w turnieju w którym wzięło udział 129 państw, reprezentanci Polski awansowali do „WORLD GROUP PLAY-OFFS, co jest największym sukcesem w historii startów drużyny Polski w rozgrywkach Davis Cup. Mecz z Australią, która jest doświadczonym przeciwnikiem zapowiada się ekscytująco. Na kortach w polskiej drużynie wystąpi m.in. Jerzy Janowicz, półfinalista turnieju w Wimbledonie, który na co dzień jeździ samochodem marki Peugeot.

Do obsługi meczu wybrano absolutną nowość w ofercie  – model Peugeot 2008 – crossovera o wyrazistym, mocnym i eleganckim stylu, który niedawno trafił do salonów Peugeot w Polsce. Flota modeli Peugeot złożona z siedmiu miejskich crossoverów oraz dwóch busów będzie woziła obie drużyny, a także vip’ów, oraz gości imprezy.

Uroczyste przekazanie kluczyków do floty miało miejsce w Salonie Firmowym Peugeot Polska przy Alei Krakowskiej 7 w Warszawie w obecności Dyrektora Marketingu Peugeot Polska Guillaume’a de Bienassis. Kluczyki odebrał kapitan reprezentacji Polski Radosław Szymanik.

Peugeot  oficjalnym przewoźnikiem meczu  Davis Cup by BNP Paribas - Polska – Australia

Przed meczem, który będzie zorganizowany w Hali TORWAR, widzowie będą mogli zobaczyć na ekspozycji nowego miejskiego crossovera Peugeot 2008, który zajmie honorowe miejsce przed obiektem.

Źródło: Peugeot Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.