DS AMBASADOREM PARYŻA POD ADRESEM WWW.DSWORLD.PARIS

DS AMBASADOREM PARYŻA POD ADRESEM :

WWW.DSWORLD.PARIS

045_NZW9459_H

W dniu dzisiejszym oficjalna strona internetowa poświęcona DS WORLD PARIS, flagowemu salonowi sprzedaży DS zlokalizowanemu w VIII dzielnicy Paryża, zaczyna funkcjonować pod adresem z rozszerzeniem „.paris”. Marka DS została wybrana jednym z siedmiu ambasadorów domeny „.paris” i po raz kolejny wyraźnie zaznacza swoje paryskie korzenie, uruchamiając stronę pod nowym adresem www.dsworld.paris

 Paryż jako jedno z pierwszych miast na świecie posiada własną domenę internetową. Marka DS – entuzjastycznie nastawiona do tego pomysłu z racji swoich paryskich korzeni – wraz z Wieżą Eiffla i pięcioma innymi markami wybrana została ambasadorem domeny „.paris”. W dniu dzisiejszym Marka DS uruchomiła stronę internetową paryskiego DS WORLD PARIS pod nowym adres internetowym www.dsworld.paris.

„DS WORLD PARIS, otwarty 27 listopada 2013 roku w samym centrum paryskiego tzw. Złotego Trójkąta, to jednocześnie salon sprzedaży i miejsce nowych doświadczeń i emocji. Eksponowane są w nim modele DS 3, DS 3 CABRIO, DS 4 i DS 5, które tworzą oferowaną na europejskim rynku gamę DS. Wszystkie te modele produkowane są we Francji. Flagowy salon sprzedaży DS, zaprojektowany w duchu luksusowego butiku, to również miejsce, które poprzez jakość materiałów, design, sposób obsługi gości i proponowane usługi propaguje wartości świata DS. DS to połączenie wyrazistego stylu, wyrafinowania w najdrobniejszych szczegółach i nowoczesnych technologii. Wartości, które kojarzą się również z Paryżem, stolicą mody i luksusu. Wydało nam się zatem oczywiste, że adres strony internetowej poświęconej DS WORLD PARIS powinien mieć rozszerzenie „.paris”.”, oznajmił Philippe Claverol, Dyrektor ds. strategii i relacji z marką DS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.