PEUGEOT MUSIC – przeżywaj muzyczne doznania

PEUGEOT MUSIC

przeżywaj muzyczne doznania

peugeotmusic-capture-2_06

PEUGEOT proponuje innowacyjne doświadczenie muzyczne  PEUGEOT MUSIC. Na czym polega ten pomysł? Chodzi o to, by poprzez muzykę każdy mógł odkryć wartości marki PEUGEOT oraz podzielić się nimi z innymi ludźmi na całym świecie za pomocą smartfonu, tabletu, w samochodzie czy salonach PEUGEOT. PEUGEOT MUSIC adresowany jest zarówno do klientów i fanów marki, jak i do wszystkich melomanów.

peugeotmusic-capture_06

Dzięki PEUGEOT MUSIC marka chce zjednać sobie klientów i zacieśnić łączące ją z nimi więzi, dzieląc się emocjami, jakie wywołuje wspólne słuchanie muzyki, a także dotrzeć do młodszego pokolenia. PEUGEOT MUSIC to jedyny w swoim rodzaju międzynarodowy program muzyczny, dzięki któremu każdy, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje, z każdego komputera, tabletu lub smartfonu może zanurzyć się w muzycznym świecie marki PEUGEOT. Na tę platformę cyfrową składa się strona internetowa http://peugeotmusic.com/ poświęcona wybranym artystom lokalnym i tym, którzy uzyskali międzynarodową sławę, radio internetowe, jak również społeczność cyfrowa tworzona przez PEUGEOT MUSIC.

Spośród agencji muzycznych PEUGEOT wybrał znaną, międzynarodową firmę MBM Music, specjalizującą się w projektowaniu oprawy muzycznej słynnych luksusowych marek, która potrafiła przyswoić sobie wartości PEUGEOT i wyrazić je poprzez muzykę. Odpowiedni dobór artystów sprawia, że PEUGEOT MUSIC odzwierciedla to co najważniejsze dla marki.

PEUGEOT MUSIC – oddająca charakter marki muzyka z całego świata dostępna on-line

Internetowe radio PEUGEOT MUSIC proponuje użytkownikom sieci wspólne odkrywanie wyjątkowych playlist. Członkowie społeczności PEUGEOT MUSIC będą mogli wchodzić w interakcję na stronie i korzystać z jej wyjątkowej zawartości, odkrywać nowe talenty, być świadkami koncertów live, a także wywiadów z artystami…

Internetowe radio PEUGEOT będzie również dostępne we wszystkich punktach kontaktowych marki: jej salonach, na targach samochodowych, a także w samochodach PEUGEOT, począwszy od nowego PEUGEOT 108, dzięki systemowi Mirror Screen.

PEUGEOT – odkrywca talentów

Hasło „Motion & Emotion” PEUGEOT potwierdza, iż naturalnym obszarem ekspresji marki jest muzyka, czego wyrazem są między innymi telewizyjne kampanie reklamowe. Oferowana młodym artystom przez markę promocja wizerunku stała się dla nich prawdziwą trampoliną. Można tu wymienić twórców takich jak YUKSEK występujący w kampanii marki PEUGEOT z piosenką zatytułowaną „Tonight”, Jabberwocky i jego przebój „Photomaton” z reklamy PEUGEOT 208, czy kalifornijską grupę Edward Sharpe and The Magnetic Zeros, której utwór „Home” kojarzy się z reklamą PEUGEOT 2008.

 

 

 

 

Kolejnym dowodem zaangażowania się marki PEUGEOT w świat muzyki jest współpraca partnerska nawiązana z młodą szwedzką piosenkarką Lykke Li, w związku z wprowadzeniem na rynek europejski PEUGEOT 108. Dwudziestoośmioletnia Lykke Li jest znana na świecie za sprawą przeboju „I Follow Rivers”. W maju wydała swój trzeci album „I Never Learn” a pochodząca z niego piosenka „Gun Shot” towarzyszyć będzie przyszłej kampanii promocyjnej PEUGEOT.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.