Nagroda Fleet Leader 2013 dla Peugeot Polska

Nagroda Fleet Leader 2013 dla Peugeot Polska

Podczas V Ogólnopolskich Targów Branży Flotowej – Fleet Market 2013, które odbyły się 19 listopada br. w Warszawskim Centrum EXPO XXI, Peugeot Polska został uhonorowany statuetką Fleet Leader 2013.

fleet_leader

Fleat Leader to najważniejsze wyróżnienia branżowe magazynu „Fleet”, które corocznie wręczane są osobom, podmiotom i firmom z branży flotowej za wyjątkowe osiągnięcia na rynku flotowym i motoryzacyjnym. Statuetki przyznawane są przez kapitułę, w skład której wchodzą przedstawiciele partnerów magazynu „Fleet”.

W tym roku, pośród wszystkich podmiotów działających w branży flotowej i motoryzacyjnej wyróżniony został m.in. Peugeot Polska

Nagroda Fleet Leader 2013 dla Peugeot przyznana została za zrealizowanie dostawy 1300 samochodów dla Poczty Polskiej i wygranie kolejnego przetargu na dostawę kolejnych 850 modeli.

Dyrektor ds. Sprzedaży Do Firm Peugeot Polska, Grzegorz Sokalski po odebraniu statuetki powiedział:

To zaszczytne wyróżnienie dla Peugeot, które z jednej strony bardzo nas wyróżnia na rynku flotowym w Polsce, z drugiej z kolei jest mobilizacją do dalszej wytężonej pracy w przyszłości.

Peugeot w roku 2013 jest czwartą marką pod względem wolumenów sprzedaży na rynku polskim. Warto przypomnieć, iż wynik realizowany jest bez uwzględnienia najważniejszego gracza na rynku flotowym, reprezentanta z segmentu C – czyli modelu 308. Z nowym Peugeot 308 obecnym w ofercie producenta w  Polsce od 24 października br. dział sprzedaży flotowej wiąże ambitne plany począwszy od 2014.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.